Már csak 30 nap a 36. Balaton-átúszás rajtjáig
2018. Május 30. 17:08, szerda | Belföld

A klasszikus Balaton átúszás minden sportember számára bakancslistás esemény. Legalább egyszer az életben neki kell vágni, igaz csak kellő felkészültség esetén.

Gyurta Dániel bejelentette: visszavonul
2018. Március 27. 14:41, kedd | Sport

Bejelentette visszavonulását kedden Gyurta Dániel olimpiai, világ- és Európa-bajnok úszó.

Hosszú Katinka kihagyja az ob-t is, de Shane Tusuppal folytatja a munkát
2018. Március 25. 05:00, vasárnap | Sport

Nehéz időszak áll mögöttük a magánéleti krízis miatt, de megpróbálják az adott helyzetből a legtöbbet kihozni

Hosszú Katinka tovább faragna világcsúcsaiból
2017. Augusztus 24. 05:00, csütörtök | Sport

Elsősorban „időkben gondolkodik”, ha a további pályafutására tekint előre Hosszú Katinka háromszoros olimpiai bajnok úszó.

Hosszú Katinka bronzérmes 200 méter pillangón
2017. Július 27. 19:44, csütörtök | Sport

Hosszú Katinka bronzérmet nyert 200 méter pillangón csütörtökön a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen
2017. Július 25. 05:00, kedd | Sport

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen hétfőn a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

Hosszú Katinka jövőre a hazai sikerekkel még jobb évet zárna
2016. December 21. 11:49, szerda | Sport

Kiemelkedő eredményekkel teli évet zárt Hosszú Katinka, aki szerint még ezeket is elhomályosíthatják jövő évi lehetséges győzelmei a hazai rendezésű vizes világbajnokságon.

Hosszú Katinka újabb két vb-aranyérmet nyert
2016. December 08. 07:51, csütörtök | Sport

Hosszú Katinka két aranyérmet szerzett az úszók rövidpályás világbajnokságának szerdai napján a kanadai Windsorban.

Paralimpia 2016 - Tóth Tamás aranyérmes 100 méter háton
2016. Szeptember 17. 19:18, szombat | Sport

A kilencedik versenynapon megszületett a magyar küldöttség első aranyérme a riói paralimpián: Tóth Tamás pénteken elsőként csapott a célba az S9-es sérültségi kategória 100 méteres hátúszó számának döntőjében.

Paralimpia 2016 - Vereczkei Zsolt bronzérmes 50 méter háton
2016. Szeptember 17. 19:08, szombat | Sport

Vereczkei Zsolt bronzérmet nyert az S5-ös sérültségi kategória 50 méteres hátúszó számában a riói paralimpia pénteki versenynapján.

Paralimpia 2016 - Sors Tamás és Konkoly Zsófia bronzérmes 100 pillangón
2016. Szeptember 16. 07:37, péntek | Sport

Az S9-es sérültségi kategóriában versenyző Sors Tamás és Konkoly Zsófia egyaránt bronzérmet szerzett 100 méteres pillangóúszásban a riói paralimpia csütörtöki versenynapján.

Paralimpia 2016 - Tóth Tamás bronzérmes 100 méter gyorson
2016. Szeptember 13. 07:24, kedd | Sport

Tóth Tamás bronzérmet nyert az S9-es sérültségi kategória 100 méteres gyorsúszó számában a riói paralimpia hétfői versenynapján. A szám másik magyarja, Sors Tamás hatodik lett a döntőben.