Hírek
2020. Május 15. 07:09, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Zivatarveszély miatt az egész országra figyelmeztetést adtak ki
Zivatarveszély miatt az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az MTI-hez pénteken eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: napközben eleinte főként az ország északi, északkeleti felén, majd később délnyugaton, délen alakulhatnak ki helyenként zivatarok (egy-egy heves zivatar is lehet), amelyeket viharos erejű széllökések kísérhetnek, és kisebb jég is előfordulhat.
Az előrejelzés szerint a legmagasabb nappali hőmérséklet 14-30 fok között alakul, északon, északnyugaton lesz a leghűvösebb, délkeleten a legmelegebb idő. Késő estére 10-17 fok közé hűl le a levegő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 30. 13:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: felszólítjuk a miniszterelnököt, azonnal hozza nyilvánosságra a von der Leyen-Magyar Péter paktum részleteit
2026. Május 30. 13:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: az uniós források hazahozatalának ára \"az orbáni korrupció\" megszüntetése volt
Egyetlen ára volt a 6000 milliárd forintos uniós források hazahozatalának: az orbáni korrupció folytatásának teljes megszüntetése - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán péntek este.
