Hírek
2021. Szeptember 17. 11:35, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Zebrán ütötte el a gyalogost
A személykocsi sofőrje ellen a Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított.
Egy 46 éves győri férfi közlekedett személygépkocsijával csütörtökön 8 óra 25 perckor Győrben a Mónus Illés utcában, a 821-es számú út felől a Zrínyi utca irányába. Haladása során, a Mónus Illés utca és Ikva utca kereszteződésében lévő kijelölt gyalogos átkelőhelyhez érve – vélhetően figyelmetlen vezetéséből adódóan – elgázolta az átkelőhelyen szabályosan haladó 42 éves győri nőt. A balesetben a gyalogos megsérült, őt a mentők kórházba vitték – közölte a rendőrség.
A sofőr ellen a helyi rendőrkapitányság közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt büntetőeljárást indított.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 26. 07:34, kedd | Belföld
Kelenföldi mozdonytűz - Mávinform: megindult a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon
Megindulhatott a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon, miután elvontatták a korábban kigyulladt és fennakadásokat okozó mozdonyt - közölte a Mávinform hétfő este a honlapján.
2026. Május 26. 07:33, kedd | Belföld
Magyar Péter: egy-két héten belül benyújthatjuk a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -védelmi Hivatalról szóló törvényjavaslatot
2026. Május 25. 11:00, hétfő | Belföld
Ukrajnai háború - Orbán Anita: A Kijev elleni orosz támadás újabb borzalmas emlékeztető a háború áldozataira
Oroszország éjszakai, brutális támadása Kijev ellen újabb borzalmas emlékeztető arra, hogy milyen emberi áldozatokkal jár ez a háború - írta vasárnap Orbán Anita magyar külügyminiszter az X közösségi oldalán.
2026. Május 25. 08:36, hétfő | Belföld
Kánikulával indul a hét, majd lehűlés érkezik
Kánikulával indul május utolsó hete, a hőmérséklet csúcsértéke meghaladhatja a 30 Celsius-fokot.
