Hírek
2022. Április 08. 06:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Vonat ütközött autóval Bácsalmásnál, ketten megsérültek
Két ember könnyebben megsérült abban a balesetben, amelyben személyvonat és autó ütközött Mélykút és Bácsalmás között egy vasúti átjáróban csütörtök délután
- tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t.
A személygépkocsi a fénysorompó tilos jelzése ellenére hajtott a sínekre - közölte Horváth Erika.
Az autóban hárman utaztak, közülük ketten sérültek meg, a vonat utasai közül senki nem sérült meg - tette hozzá a referens.
A Mávinform ügyeletese arról tájékoztatott, hogy a Kecskemétről Bajára tartó InterRégió vonat elé hajtott egy autó Mélykút és Bácsalmás között.
Az átjáróban a fénysorompó jól működött, tilos jelzést mutatott a közút felé.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság azt közölte, hogy a baleset Bácsalmás külterületén a Backnang úton történt. Az érintett szakaszon fél pályán halad a közúti forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:09, szombat | Belföld
KSH: novemberben a bruttó átlagkereset 756 400 forint volt
2025 novemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 756 400, a nettó átlagkereset 525 900 forint volt.
2026. Január 24. 08:08, szombat | Belföld
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten pénteken.
2026. Január 24. 08:05, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
Megnyílt a Konfuciusz Intézet a győri Széchenyi István Egyetemen is, ami demonstrálja, hogy Európával ellentétben Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
