Hírek
2015. Június 25. 15:34, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Vasárnap hajnalban nem lesznek elérhetőek a Nemzeti Mobilfizetési Rendszer szolgáltatásai

Vasárnap hajnalban a Nemzeti Mobilfizetési Rendszer egyetlen szolgáltatása sem lesz elérhető informatikai karbantartási munkálatok miatt.
A június 28-i üzemszünet alatt 0.00 órától 03.00 óráig nem indítható mobilparkolás, és nem vásárolható e-matrica és HU-GO viszonylati jegy sem mobilfizetéssel.
A Nemzeti Mobilfizetési Rendszert működtető Nemzeti Mobilfizetési Zrt. az MFB Csoporthoz tartozó Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. leányvállalata. A Nemzeti Mobilfizetési Zrt. 2014. július 1-től biztosítja a közterületi mobilparkolást, az elektronikus autópálya-matrica értékesítést, valamint a használatarányos útdíj-fizetést.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 21. 07:57, hétfő | Belföld
AM: jelenleg is tart az aratás, figyeljünk az utakon!
Még tart az aratási időszak, ezért országszerte a nagy mezőgazdasági munkagépek megemelkedett forgalmára kell számítani az utakon, ez pedig fokozott figyelmet és türelmet igényel minden járművezetőtől
2025. Július 21. 07:56, hétfő | Belföld
Kövér László: Magyarország a józan ész politikájának képviselője
Magyarország a józan ész politikájának leghatározottabb képviselője napjaink Európájában
2025. Július 21. 07:54, hétfő | Belföld
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható, zápor, zivatar a hétvégéhez közeledve egyre gyakrabban alakulhat ki
2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld
Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt
Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.