Városlista
2026. május 12, kedd - Pongrác

Hírek

2020. Május 15. 12:01, péntek | Belföld
Forrás: mti

Vádat emeltek egy droggal kereskedő egyetemista lány ellen Pécsen

Vádat emeltek egy droggal kereskedő egyetemista lány ellen Pécsen

Kábítószer-kereskedelem miatt vádat emeltek a egy húszéves egyetemista lány ellen, mert extasytablettát árult egy pécsi szórakozóhelyen tavaly februárban - tájékoztatta a Baranya Megyei Főügyészség pénteken az MTI-t.

A Pécsi Járási Ügyészség által megvádolt lányt a szórakozóhely biztonsági őrei fülelték le, miközben öt tablettát adott el egy férfinak a nála lévő több mint ötven közül. A vádlott korábban egy ismeretlentől vette a tablettákat, hogy később eladja őket - írták.

Az ügyészség - a járványügyi helyzet miatt bevezetett új jogszabályok alapján, tárgyalás mellőzésével - büntetővégzés meghozatalát indítványozta.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 11. 13:00, hétfő | Belföld

Németh Zsolt: nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik

Az új Országgyűlés megalakulását követően nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik, véget ért a posztkommunizmus időszaka - írta Németh Zsolt (Fidesz) országgyűlési képviselő vasárnap a Facebookon.

2026. Május 11. 10:00, hétfő | Belföld

Melléthei-Barna Márton: lemondani nem gyengeség, hanem erő

2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld

Zivatarokkal, erős széllel és lehűléssel indul a hét

2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld

Magyar Péter elítélte a Mi Hazánk kivonulását az Országgyűlés alakuló üléséről

Magyar Péter miniszterelnök szerint a Mi Hazánk képviselőinek kivonulása az Országgyűlés szombati alakuló üléséről vállalhatatlan volt.