Hírek
2018. Február 28. 12:02, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Üvegpalackkal támadt és többször ütött a rablónő Kecskeméten

Rablás és súlyos testi sértés miatt vádat emeltek egy nő ellen, aki tavaly szeptemberben üvegpalackkal támadt egy kecskeméti biobolt eladójára - közölte a Bács-Kiskun megyei főügyész szerdán az MTI-vel.
Nánási László a közleményben azt írta, hogy a 38 éves kecskeméti nő egy bioboltban gyógyvizes üvegpalackkal többször fejbe vágta az eladót, és amikor földre esett, tovább ütötte. Közben a pénztárból kivett négyezer forintot, majd a kasszát a sértett fejéhez vágta.
Ezután a vádlott a hajánál és a ruhájánál fogva a raktárba rángatta az eladónőt, tovább bántalmazta, majd egy fémpolccal eltorlaszolta a helyiség ajtaját. Menekülés közben magával vitte az eladó táskáját is, amelyben mobiltelefon, százezer forint és személyes iratok voltak. Mivel a fémpolc közben elszenvedő sértett ki tudott jönni a raktárból.
A vádlott a rablás előtt egy fodrászüzletből magával vitte egy táskát, és hasonlóan lopott még négy belvárosi üzletből - olvasható a közleményben.
A Kecskeméti Járási és Nyomozó Ügyészség az előzetes letartóztatásban lévő nőt rablással, személyi szabadság megsértésével, súlyos testi sértéssel és lopással vádolja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!