Hírek
2017. Szeptember 02. 05:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Ügyfélbarát fejlesztéseket hajtottak végre az e-útdíj rendszerben

Ügyfélbarát fejlesztéseket hajtott végre az e-útdíj rendszerben a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt., az alacsonyegyenleg értesítési funkció minimum értékét 6000 forintra emelte,
továbbá a regisztrált felhasználók minden egyes gépjárműhöz telefonszámot rendelhetnek.
A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. pénteki közleményében hangsúlyozza, hogy a HU-GO megtett úttal arányos elektronikus útdíjszedési rendszer négy évvel ezelőtti indulása óta folyamatosan fejlesztik az alkalmazott technológiai megoldásokat.
Az alacsonyegyenleg-értesítés szolgáltatás attól óvja meg az úthasználót, hogy lemerüljön a számla egyenlege, és ne legyen fedezete a folyamatban lévő fuvarok útdíjának kiegyenlítésére.
A járművekhez megadott telefonszámon a fuvarozó bevallási közreműködője értesíteni tudja a jármű vezetőjét a fedélzeti egység meghibásodásáról, egyéb műszaki problémákról, hogy még időben orvosolni tudják a problémát - mutat rá a NÚSZ Zrt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld
Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett
A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.
2025. Június 04. 07:03, szerda | Belföld
Kapu Tibor várhatóan június 10-én indul a Nemzetközi Űrállomásra
2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld
Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban
Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.