Hírek
2011. Július 01. 14:17, péntek |
Belföld
Forrás: OrientPress
Törölte a MÁV az 55 év felettiek kedvezményét
Péntektől megszüntette az 55 év feletti utasok kedvezményes díjszabását a MÁV-Start Zrt.: többé nincs 20 százalékos árengedményük a vonatokon.
A MÁV közleményben számolt be a változásról, melynek értelmében július elsejétől már nem kaphatnak kedvezményes jegyet az 55 év felettiek. Az elővételben vásárolt kedvezményes menetjegyek az érvénytartamon belüli utazásra még felhasználhatóak, de azoknak, akik érvénytartam megjelölése nélkül vásárolták a kedvezményes árú menetjegyet, már kiegészítő jegyet kell venniük, vagy a pénztárakban kezelési költség nélkül visszakaphatják pénzüket – figyelmeztet a vasúti társaság.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
