Városlista
2026. június 7, vasárnap - Róbert

Hírek

2013. Augusztus 04. 10:56, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

Torlódás a röszkei és a nagylaki átkelőnél

Torlódás a röszkei és a nagylaki átkelőnél

A Nyugat-Európában dolgozó és szabadságukra hazatérő vendégmunkások miatt egyaránt háromórás várakozás alakult ki a röszkei és a nagylaki határátkelőhely kilépő oldalán vasárnap délelőtt.

Jászai Linda közlése szerint a Románia felé tartó autósoknak a gyorsabb határátlépés érdekében érdemes az egész nap üzemelő kiszombori átkelőt választaniuk.

A Szerbia felé utazóknak a torlódás elkerülése érdekében célszerű a tiszaszigeti vagy az ásotthalmi határátkelőhelyet igénybe venni, amelyek 7 és 19 óra között tartanak nyitva – mondta a főhadnagy.A szóvivő azt tanácsolta az autósoknak, indulás előtt az aktuális forgalmi helyzetről tájékozódjanak a rendőrség honlapján (police.hu), utazás előtt ellenőrizzék, rendelkeznek-e érvényes úti okmányokkal, illetve a várható hőség miatt készüljenek kellő mennyiségű folyadékkal.

Címkék: határ, röszke, torlódás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán

A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől

Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is

2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld

Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség

Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség

2026. Június 07. 11:00, vasárnap | Belföld

Hegyi Zsolt: június 20-án indul a nyári főszezoni balatoni menetrend

Június 20-án indul, és a MÁV elektronikus rendszereiben hamarosan elérhető lesz a nyári főszezoni balatoni menetrend - jelentette be a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.