Hírek
2012. Március 30. 14:09, péntek |
Külföld
Forrás: mno.hu / MTI
Tömeges őrizetbe vételek Franciaországban

Kéttucatnyi radikális muszlim gyanúsítottat vett őrizetbe a francia rendőrség péntek reggel Toulouse városában és másutt – közölték a nyomozáshoz közel álló források.
A szélsőséges iszlamista körökben egy héttel azt követően hajtották végre a letartóztatásokat, hogy lelőtték a terrorista Mohamed Merah-t, aki három merényletben összesen hét embert ölt meg a dél-franciaországi Toulouse-ban, illetve a szomszédos Montaubanban.
Merah-t csütörtök este temették el Toulouse egyik temetőjének muzulmán részében.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 01. 08:17, vasárnap | Külföld
Donald Trump szerint az orosz és ukrán elnök \"makacssága\" is az oka annak, hogy eddig nem sikerült elérni a háború lezárását
Donald Trump szerint az orosz és ukrán elnök \"makacssága\" is az oka annak, hogy eddig nem sikerült elérni a háború lezárását. Az amerikai elnök erről újságírók előtt beszélt a Fehér Házban pénteken.
2025. Június 01. 08:12, vasárnap | Külföld
Parajd - A katasztrófa sújtotta térségbe látogatott a román elnök
A katasztrófa sújtotta székelyföldi Parajdra érkezett szombat délben Nicusor Dan román államfő.
2025. Május 31. 08:10, szombat | Külföld
Duna Napok - Színes programkínálattal kezdődött el a 11. Duna Napok Torockón
Színes programkínálattal, kiállítással, kézművesvásárral és kiadós koncertprogrammal kezdődött el pénteken a 11. Duna Napok az erdélyi Torockón.
2025. Május 29. 05:00, csütörtök | Külföld
Ukrajnai háború - Donald Trump nem támogat új szankciókat Oroszország ellen abban az esetben, ha sikerül közel kerülni egy megállapodá
Donald Trump nem támogat új szankciókat Oroszország ellen abban az esetben, ha sikerül közel kerülni egy megállapodáshoz a harcok lezárásáról - erről az amerikai elnök szerdán beszélt újságírók előtt.