Hírek
2023. Április 10. 14:14, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Tömegbaleset az M1-esen, nagy a torlódás
Hét jármű karambolozott az M1-es autópályán hétfőn Biatorbágy térségében, a Hegyeshalom felé vezető oldalon, emiatt a sztrádán torlódásra kell számítani - közölte a katasztrófavédelem.
A baleset a 18-as kilométernél történt, a műszaki mentést a törökbálinti hivatásos és a biatorbágyi önkéntes tűzoltók végzik.
Az Útinform tájékoztatása szerint azoknak, akik az M0-s autóútról hajtanak fel az M1-es autópályára Hegyeshalom felé, már a felhajtóágon torlódásra kell számítaniuk.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld
Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat
Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét
2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról
A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében
Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről döntött az Országgyűlés keddi ülésén.
