Városlista
2025. szeptember 15, hétfő - Enikő

Hírek

2015. Szeptember 02. 09:12, szerda | Sport
Forrás: Hajósi Miklós

Tökéletes teszt az Oroszlány Rallyn

Tökéletes teszt az Oroszlány Rallyn

Sikeres rally teszten van túl Kelő Gere László és hű navigátora, aki egyben a felesége is, Erdélyi Ágnes.

A Rally házas-páros egy vadonatúj építésű Mitsubishi EVO IX.-el vágott neki az Oroszlány Rallynak, amit 2015.08.29-30-án Oroszlány és környékén rendeztek az Oroszlány - Pusztavám gyorsasági szakaszon.

A szombati kötelező programok után (adminisztratív - gépátvétel - rajtceremónia,) másnap hat gyors várt rájuk és a versenyautóra.

Majd ötven kilométer össztáv és hat gyors teljesítése volt a cél számukra. Ez maradéktalanul teljesült is!

A teszt rally célja az volt, hogy kellő képen felkészített autóval vágjanak neki az idei Hargita Rallyra.

Az idényzárónak még a Szilveszter Rally van kitűzve, aztán irány a 2016-os versenyévad ahol az Országos Rallye bajnokságban szeretnénk tisztességesen helyt állni.

Köszönjük a támogatóink segítségét! Víg-Business Kft., Truck Parts Impex Kft., Penta-Hús Kft., Vacsi Kft Kecskemét., Hús-Tranzit Kft., Spaletta Étterem és Sörház - Kecskemét, Richter Dekor Kft., AGAAUTO Kft, Gumi Sped Kft., Artis Design & Lakberendezés Kft.

- Hajósi Miklós -

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport

MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet

A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.

2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport

Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben

A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.

2025. Szeptember 10. 07:29, szerda | Sport

Magyar-portugál - Egygólos vereség Rossi születésnapján

A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-2-re kikapott Portugáliától a Puskás Arénában a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában, így a csoport harmadik helyére csúszott vissza.