Hírek
2018. Március 10. 15:15, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Több mint tizenhat kiló marihuánát találtak Röszkén
Több mint tizenhat kiló marihuánát találtak egy montenegrói férfi autójában elrejtve a röszkei autópálya-határátkelőhelyen - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata szombaton az MTI-t.
A közlemény szerint a szerdán este belépésre jelentkező férfi zavart viselkedése feltűnt az őt ellenőrző pénzügyőröknek, ezért tételesen átvizsgálták járművét.
Az autó padlózatában kialakított rejtekhelyről 31 kábítószergyanús növényi törmeléket - a gyorsteszt szerint marihuánát - tartalmazó csomagot emeltek ki. A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) munkatársai a 16.880 gramm súlyú kábítószert lefoglalták, amelynek feketepiaci értéke körülbelül 33 millió forint.
A férfi ellen - őrizetbevétele mellett - kábítószer birtoklása bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás, a rendőrség kezdeményezte előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
