Hírek
2019. Január 04. 16:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 22 millió forint értékű cigarettát foglaltak le Záhonyban

Több mint 22 millió forint értékű cigarettát foglalt le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) egy ukrán férfitól Záhonyban - közölte a hivatal sajtóreferense pénteken az MTI-vel.
Magyar Norbert a közleményben azt írta, a pénzügyőrök egy Ukrajnából érkező, Olaszországba tartó, több mint öt méter hosszú utánfutót húzó mikrobuszt ellenőriztek. A szerelvény csempészetre átalakított ponyvatartó szerkezetének teljes hosszában mintegy húszezer doboz cigarettát találtak. A sofőr elismerte, hogy ő rejtette oda az árut.
A pénzügyőrök a cigarettát és a járművet lefoglalták, a sofőr ellen pedig költségvetési csalás miatt feljelentést tettek a NAV pénzügyi nyomozóinál - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: mi maradtunk egyedül Európában a béke útján
Miért éppen Budapest? Tegnap óta sokan kérdezik és találgatnak szerte a világban, miért lett Magyarország a helyszíne az amerikai és az orosz elnök találkozójának.
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót