Városlista
2026. február 11, szerda - Bertold

Hírek

2019. Október 03. 09:47, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Több ezer illegális gyógyszert találtak egy autóban Röszkén

Több ezer illegális gyógyszert találtak egy autóban Röszkén

Több mint 26 ezer szem gyógyszert találtak a pénzügyőrök egy szerb kocsiban elrejtve Röszkén – tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.

Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense közölte, a pénzügyőrök kockázatelemzés alapján egy belépésre jelentkező szerb férfi járművének szigorított vizsgálata mellett döntöttek.

A kocsi műanyag tankborítása alól 26 245 szorongásoldóként, nyugtatóként alkalmazott gyógyszer márkajelzésével ellátott tabletta került elő – tudatta az alezredes.

A NAV munkatársai a több százezer forint értékű gyógyszerszállítmányt lefoglalták, a sofőr ellen gyógyszerhamisítás miatt feljelentést tettek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik

Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson

2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld

Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba

Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.