Városlista
2025. június 3, kedd - Klotild

Hírek

2017. Március 14. 05:01, kedd | Belföld
Forrás: mti

Tíz évre ítélték az újszülöttjét megölő nőt

Tíz évre ítélték az újszülöttjét megölő nőt

Tíz év börtönre ítélt hétfőn a Miskolci Törvényszék elsőfokú tanácsa egy nőt, aki megölte újszülöttjét.

A bíróság tizennegyedik életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett emberölés bűntettében marasztalta el a vádlottat.

Az asszony tavaly januárban miskolci lakása fürdőszobájában életképes kislánynak adott életet, de nem látta el, hanem a kerti vécébe tette és fűrészport szórt rá.

A törvényszék a büntetlen előéletű nőt - nem jogerősen - tíz év börtönre ítélte, és a másodfokú bíróság döntéséig előzetes letartóztatásba helyezte.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld

Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban

Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.

2025. Június 03. 07:38, kedd | Belföld

Orbán Viktor: újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból

Most ért véget a Védelmi Tanács ülése, amit azért hívtunk össze, mert újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból.

2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld

Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait

Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.