Városlista
2025. július 19, szombat - Emília

Hírek

2017. Április 20. 05:00, csütörtök | Sport
Forrás: mti

Tervek szerint haladnak a Vizes vb előkészületei

Tervek szerint haladnak a Vizes vb előkészületei

A tervek szerint haladnak a nyári vizes világbajnokság szervezési feladatai, az összes helyszín elkészül legkésőbb júniusra, így a terheléses próbaüzemre is kellő idő marad majd

- reagált az eseményt szervező és lebonyolító Bp2017 Nonprofit Kft. szerdán az MTI-hez eljuttatott közleményben az elmúlt időszakban megjelent "több téves információra", amelyeket a "leghatározottabban visszautasít".

"A Bp2017 NKft. és partnerei mindent megtesznek annak érdekében, hogy a világbajnokság helyszíneihez köthető kivitelezési munkák megfelelő minőségben és határidőre készüljenek el, hiszen Magyarország történetének eddigi legnagyobb sporteseményének sikeres megrendezése az egész ország közös célja" - olvasható a kommünikében.

A közlemény beszámol arról is, hogy az esemény iránt óriási az érdeklődés, hiszen a jegyértékesítés kezdete óta több mint 70 ezer belépőt vásároltak - az óriás-toronyugrás már biztosan teltházas -, ráadásul a vízilabda-mérkőzésekre még nem kezdték el árulni a jegyeket.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 19. 07:48, szombat | Sport

Vizes vb - Betlehem Dávid ezüstérmes a nyíltvízi úszók kieséses sprintversenyében

Betlehem Dávid ezüstérmet nyert a nyíltvízi úszók szombati 3 km-es kieséses sprintversenyében a szingapúri világbajnokságon.

2025. Július 18. 07:49, péntek | Sport

Kl-selejtező - A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele

A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában

2025. Július 18. 07:45, péntek | Sport

El-selejtező - Idegenbeli vereséggel búcsúzott a Paks

2025. Július 15. 08:03, kedd | Sport

Tour de France - Simon Yates szökésből nyert, Healy átvette a sárga trikót

A tavasszal Giro d\'Italia-győztes brit Simon Yates nyerte a Tour de France országúti kerékpáros körverseny tizedik szakaszát, amelyen az ír Ben Healy átvette a sárga trikót a szlovén világbajnok Tadej Pogacartól.