Városlista
2026. május 20, szerda - Bernát, Felícia

Hírek

2016. November 09. 07:40, szerda | Belföld
Forrás: mti

Teréz körúti robbantás - Visszavonják a nyomravezetői díjat

Teréz körúti robbantás - Visszavonják a nyomravezetői díjat

Visszavonja az országos rendőrfőkapitány a szeptemberi, Teréz körúti robbantás ügyében kitűzött nyomravezetői díjat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálata kedden a rendőrség honlapján.

Az országos rendőrfőkapitány szeptember 25-én nettó tízmillió forint nyomravezetői díjat ajánlott fel, amelyet ezúton visszavon - olvasható a közleményben.

Papp Károly országos rendőrfőkapitány október 20-án, a gyanúsított elfogása után az MTI kérdésére elmondta: nem kell kifizetni a Teréz körúti robbantás ügyében kitűzött nyomravezetői díjat. Hangsúlyozta: klasszikus felderítő munka során jutottak el a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai a gyanúsítotthoz. Hozzátette: amennyiben a főügyészség jelzi, hogy nem szükséges a nyomravezetői díj fenntartása, úgy azt vissza fogják vonni.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 19. 09:00, kedd | Belföld

A pénzügyminiszter június 30-ig vizsgálja felül a 2026. évi költségvetést

A kormány megállapítja, hogy Magyarország 2026. évi központi költségvetésének tényleges helyzete átláthatatlan, ezért elrendeli annak teljes körű és soron kívüli felülvizsgálatát