Hírek
2021. Július 20. 08:00, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Súlyosan megverte szüleit
Idős szüleit bántalmazta ittas állapotban az a 37 éves ózdi férfi, akit a rendőrök elfogtak és kihallgatását követően őrizetbe vettek.
Ózdon szombat este egy családi vita fajult el. Egy 37 éves, idős szüleivel egy háztartásban élő férfi bántalmazta hozzátartozóit. A rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsított a nap folyamán egy ismerősével italozott, majd vita alakult ki közte és hozzátartozói között. A fiú édesanyját ököllel többször test szerte megütötte, míg - korábbi betegségéből adódóan, mozgáskorlátozott - édesapjának a fejére mért ütésekkel okozott sérülést – részletezte az esetet a rendőrség.
A bántalmazott asszonyt súlyos, míg férjét életveszélyes sérülésekkel szállították a mentőszolgálat munkatársai kórházba. Az agresszív fiút a rendőrök a helyszínen elfogták.
A gyanúsított részben beismerő vallomást tett.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság az életveszélyt okozó testi sértés bűntett, továbbá a súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárásban a terheltet őrizetbe vette és kezdeményezi letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 13:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: amíg Pócs János a megújult Fidesz arca, addig könnyű dolgunk lesz
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
OGY - Országos rendőr-főkapitány-jelölt: emberközpontú és eredménycentrikus rendőrség kialakítása szükséges
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
Becsei András: szakmai javaslatokat készít a bankszövetség a kamatsop jövőjéről
2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni
A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni
