Hírek
2019. Június 14. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Stresszt jelent a szervezetnek a kánikula
A hőség stresszt jelent a szervezetnek - mondta Antal Emese dietetikus az M1 csatorna csütörtök esti műsorában.
A szakember kiemelte: a hőségben különösen fontos a sok folyadék fogyasztása. A víz, a hozzáadott cukor nélküli gyümölcslé, limonádé és a tea mellett az ivójoghurtot is ajánlotta.
Azt mondta: a hőségben veszélyeztetettek a fizikai munkát végzők, a gyermekek, a kismamák és a betegek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld
Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn
Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.
2026. Augusztus 03. 07:19, hétfő | Belföld
Forsthoffer Ágnes egyeztetésre hívja a kormány és a parlamenti pártok vezetőit
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Hétvégéig marad a forróság, enyhülés szombattól jöhet
Hétvégéig marad a forróság, néhány Celsius-fokos enyhülés csak szombattól jöhet - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Kapitány István: 700 megawattal kevesebbet fogyasztottak a csúcsidőszakban a magyarok
Vasárnap este 19 órakor, a csúcsidőszakban 5700 megawatt volt az ország terhelése a tervezett 6400 helyett, így 700 megawattal fogyasztottak kevesebbet a magyarok - jelentette be a miniszter a Facebook-oldalán.
