Városlista
2025. február 12, szerda - Lívia

Hírek

2015. Június 05. 07:09, péntek | Külföld
Forrás: MTI

Sorozatgyilkos orvlövész után nyomoznak Coloradóban

Sorozatgyilkos orvlövész után nyomoznak Coloradóban

Az FBI is bekapcsolódott egy ismeretlen orvlövész vagy orvlövészek ellen folytatott nyomozásba Colorado állam északi részén, mert a térségben az elmúlt két hónap alatt két embert megöltek, egyet pedig megsebesítettek.

Közölte csütörtökön a The Denver Post című napilap.

Egy 65 éves férfit szerdán lőtt meg és hagyott elvérezni valaki a coloradói Lovelandben. A rendőrség már két hasonló, egymással bizonyítottan összefüggésben álló esetben folytat nyomozást. Május 18-án Windsorban egy 48 éves kerékpárost, John Jacobyt ért halálos lövés. Egy hónappal korábban a 20 éves Cori Romerót kapott nyaklövést az autópályán Larimer megyében, de túlélte sebesülését.

Az áldozatok nem ismerték egymást, a támadó a jelek szerint véletlenszerűen választotta ki őket. Colorado állam északi részén a lakosság nyugtalan a találomra gyilkoló orvlövész vagy lövészek miatt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 12. 07:44, szerda | Külföld

Izraeli kormányfő: Ha szombatig nem adják át a túszokat, újrakezdődik a háború

Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök bejelentette, hogy ha a Hamász palesztin terrorszervezet szombatig nem adja át Izraelnek a túszait, akkor Izrael újraindítja a háborút a Gázai övezetben.

2025. Február 12. 07:40, szerda | Külföld

Kreml: intenzívebbé váltak a Moszkva és Washington közötti kapcsolatok

Valóban intenzívebbé vált a Moszkva és Washington közötti interakció a kormányhivatalok vonalán

2025. Február 10. 08:07, hétfő | Külföld

Nem erősítette meg és nem is cáfolta a Kreml az orosz-amerikai elnöki telefonbeszélgetésről szóló bejelentést

Nem erősítette meg és nem is cáfolta a Vlagyimir Putyin orosz és Donald Trump amerikai elnök közötti telefonbeszélgetésről szóló bejelentést vasárnap újságíróknak nyilatkozva Dmitrij Peszkov orosz elnöki szóvivő.

2025. Február 08. 06:00, szombat | Külföld

Ismét bojkottot hirdettek a magas árakat alkalmazó boltok ellen a Nyugat-Balkánon

A nyugat-balkáni országokban ismét bojkottot hirdettek a magas árakat alkalmazó boltok ellen pénteken, miután az egy héttel ezelőtti akció a szervezők szerint a legtöbb helyen sikerrel járt.