Városlista
2026. június 2, kedd - Anita, Kármen

Hírek

2017. Október 08. 05:02, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Sok kisgyereknek gyenge az izomtónusa

Sok kisgyereknek gyenge az izomtónusa

Sok kisgyereknek okoz gondot a gyenge izomtónus - mondta Madács Anita terapeuta szombat reggel az M1 aktuális csatornán.

A szakember szerint a szülők már néhány hónapos korban ellenőrizni tudják a gyermek izmait.

Ha a karján, vagy a lábán lévő izmokat puhának érzik, akkor érdemes szakemberhez, elsősorban a háziorvoshoz, vagy gyógytornászhoz fordulni. Később pedig az lehet árulkodó, ha a gyermek nem szívesen használja a mászókát, a hintát vagy a csúszdát - tette hozzá.

Címkék: gyenge, izom, kisgyerek

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld

Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére

A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.

2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld

Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron

Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -

2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld

Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta

Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.