Hírek
2016. Július 18. 10:07, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Ruhák hamisítására berendezett raktárakat talált a NAV
Világmárkák hamisítására berendezett raktárakat találtak a NAV pénzügyőrei a nyíregyházi piac mellett, a két csarnokban nagy mennyiségű ruhaneműt és a hamisításhoz használt eszközöket foglaltak le
- közölte az adóhatóság sajtófőnöke, főosztályvezetője hétfőn az MTI-vel.
Suller György Attila alezredes elmondta, a NAV munkatársai láttán a raktárak előtt csoportosulók azonnal futásnak eredtek, azonban két vietnami és egy mongol állampolgárt sikerült elfogni.
A helyszínen szitanyomó eszközöket, programozható varrógépeket, valamint ismert világmárkák címkéit találták meg a pénzügyőrök. A profi hamisítók által használt varrógépekben lévő programkártyák a különböző márkajelzések speciális varrását is tartalmazták - ismertette a sajtófőnök.
Az egyenként 90 négyzetméteres raktárakból mintegy ötezer darab hamis ruhanemű és cipő került elő. A termékeket a pénzügyőrök lefoglalták és feljelentést tettek a NAV pénzügyi nyomozóinál - tette hozzá Suller György Attila.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben
A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek
