Hírek
2016. Augusztus 08. 19:45, hétfő |
Sport
Forrás: Gyuricza Róbert, az MTI különtudósítója jelenti:
Rio 2016 - Döntetlen az ausztrálok ellen a férfi vízilabdatornán
Második mérkőzésén is döntetlennel zárt a magyar férfi vízilabda-válogatott a riói olimpián.
Benedek Tibor együttese - azután, hogy szombaton 13-13-at játszott a világ- és Európa-bajnok szerbekkel - hétfőn 9-9-re végzett az ausztrálokkal fordulatos összecsapáson.
Jórészt a magyarok irányítottak, többnyire náluk volt az előny, de a harmadik harmadot 3-1-re elveszítették, s bár a negyedikben fordítottak, a végére marad még egy ausztrál gól.
A magyar válogatott két nap múlva a görögökkel, majd a japánokkal, végül vasárnap a házigazda brazilokkal játszik a csoportban, melyből az első négy helyezett jut a negyeddöntőbe.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:42, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaié az újabb vereséget elkönyvelő Liverpool 500. gólja
Szoboszlai Dominik gólja ellenére a Liverpool 4-1-re kikapott szerdán a vendég PSV Eindhoventől a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának ötödik fordulójában.
2025. November 27. 07:34, csütörtök | Sport
Európa-liga - Keane: a Fenerbahce elleni meccs lehet az eddigi legnagyobb kihívás
Robbie Keane, a Ferencváros vezetőedzője szerint a török Fenerbahce otthonában sorra kerülő csütörtök esti mérkőzés lehet a csapata számára az eddigi legnagyobb kihívás a labdarúgó Európa-liga alapszakaszában.
2025. November 26. 07:44, szerda | Sport
MLSZ - Rossi marad
A sikertelen világbajnoki selejtezősorozat ellenére Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
2025. November 25. 17:29, kedd | Sport
Irány Bahrain
Körkérdés gokartpilótákhoz a 2025-ös RMCGF előtt
