2016. Augusztus 20. 05:00, szombat | Sport

A magyar érdekeltségű program a riói olimpia szombati versenynapján:

augusztus 20., szombat (zárójelben a helyi idő):
------------------------------------------------

BIRKÓZÁS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi szabadfogású 86 (Veréb István) és 125 kg (Ligeti Dániel) selejtezők, elődöntők
21.00-23.45 (16.00-18.45): férfi szabadfogású 86 és 125 kg vigaszág és éremmérkőzések

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)
14.00 (9.00): férfi K-1 200 m B döntő (Molnár Péter)
14.22 (9.22): férfi C-2 1000 m A döntő (Vasbányai Henrik, Mike Róbert)
14.47 (9.47): női K-4 500 m A döntő (Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina)
15.04 (10.04): férfi K-4 1000 m B döntő (Hufnágel Tibor, Ceiner Benjámin, Kugler Attila, Somorácz Tamás)

ÖTTUSA (Deodoro Uszoda, Ifjúság Aréna, Deodoro Stadion)
17.00-17.30 (12.00-12.30): férfi úszás (Marosi Ádám, Demeter Bence)
19.00-19.50 (14.00-14.50): férfi bónuszvívás
20.30-21.40 (15.30-16.40): férfi lovaglás
23.00-23.20 (18.00-18.20): férfi kombinált szám

TRIATLON (Copacabana Erőd)
16.00-18.25 (11.00-13.25): női verseny (Kovács Zsófia, Vanek Margit)

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)
21.30 (16.30): férfi mérkőzés az 5. helyért: MAGYARORSZÁG-Görögország

Címkék: csapat, magyar, olimpia, rio

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Sport

A végén fordított a Fradi, döntőbe jutott a Magyar Kupában

A már bajnok Ferencváros jutott másodikként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, mivel szerdán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a másodosztályban éllovas Nyíregyházát, Balmazújvárosban.

2024. Április 25. 08:02, csütörtök | Sport

Második helyen zárt Benyó Máté Nyirádon

A szezonnyitó máriapócsi győzelem után Nyirádon a második helyet szerezte meg a Korda Racing csapatában versenyző Benyó Máté, Kovács Sámuel a dobogó legfelső fokára állhatott.

2024. Április 24. 14:30, szerda | Sport

Veszélyben a feljutás, a Győr azonnali hatállyal menesztette Kuznyecov Szergejt

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló ETO FC Győr azonnali hatállyal szerződést bontott Kuznyecov Szergej vezetőedzővel.

2024. Április 24. 07:51, szerda | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks jutott elsőként a döntőbe

A bajnokságban harmadik helyezett Paksi FC jutott elsőként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, miután kedden hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Kisvárdát.