Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2013. Július 25. 11:17, csütörtök | Kék hírek
Forrás: MTI

Részeg tini lányt erőszakoltak meg Budapesten

Részeg tini lányt erőszakoltak meg Budapesten

Ketten is megerőszakoltak egy 15 éves részeg, magatehetetlen lányt egy házibuliban Budapesten.

A rendőrség szexuális erőszak gyanúja miatt indított eljárást a 18 és 19 éves fiúk ellen - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön.
A rendőrség honlapján olvasható közlemény szerint a bűncselekményt két fiatalkorú fiú videóra vette, majd a felvételt elküldték a lány ismerőseinek e-mailben. Ezért ellenük - szabadlábon hagyásuk mellett – gyermekpornográfia gyanúja miatt folyik eljárás.
A nyomozás adatai szerint a bűncselekmény július 20-án, egy XVII. kerületi családi házban megtartott buli alkalmával történt. A 18 éves budapesti és a 19 éves olasz állampolgárságú férfi a lány magatehetetlen, védekezésre képtelen állapotát kihasználva követte el az erőszakot.
A nyomozók hétfőn fogtak el a két fiatalt, aki szabadlábon védekezik.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek

A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!

Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.

2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek

ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma

A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma

2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek

A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.

2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek

Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben

Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen