Hírek
2012. Május 29. 14:09, kedd |
Külföld
Forrás: mno.hu / MTI
Repülőgép-szerencsétlenség történt Németországban

Lezuhant egy kisrepülőgép Németország északi részén, a rajta utazó négy ember közül kettő meghalt, kettő súlyosan megsérült – közölte kedden reggel a rostocki rendőrség.
A baleset hétfőn történt. A kétmotoros, légcsavaros gép a Rostocktól alig száz kilométerre délre lévő Parchim repülőteréről szállt föl, és mintegy két kilométer megtétele után zuhant le füves területen. Egy rendőrségi szóvivő szerint a balesetet műszaki hiba okozhatta. Valószínűnek nevezte, hogy a pilóta és az utasok mind svájciak voltak.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 21. 07:26, kedd | Külföld
Uniós biztos: Európának most végleg le kell állítania az orosz gáz vásárlását
Most \"el kell jutnunk oda, hogy Európában végre teljesen leállítsuk az orosz gáz vásárlását\" - jelentette ki Dan Jorgensen, az energiaügyekért felelős uniós biztos hétfőn Luxembourgban.
2025. Október 20. 08:04, hétfő | Külföld
Volodimir Zelenszkij készen áll Budapesten is találkozni Vlagyimir Putyinnal
Volodimir Zelenszkij ukrán elnök készen áll Budapesten is találkozni Vlagyimir Putyin orosz elnökkel - az ukrán államfő erről egy amerikai televíziónak adott, vasárnap sugárzott interjúban beszélt.
2025. Október 19. 09:01, vasárnap | Külföld
Donald Trump és politikája ellen tüntettek az Egyesült Államok számos nagyvárosában
Donald Trump elnök és politikája elleni tiltakozásul összehangolt tüntetéseket tartottak az Egyesült Államok számos nagyvárosában szombaton.
2025. Október 19. 08:57, vasárnap | Külföld
kábítószer-csempész tengeralattjárót semmisített meg az USA
Az amerikai hadsereg feltételezett kábítószer-csempész tengeralattjárót semmisített meg - közölte Donald Trump elnök szombaton.