Városlista
2026. július 19, vasárnap - Emília

Hírek

2018. Szeptember 21. 17:32, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok

Ráomlott a föld egy munkásra Komáromban

Ráomlott a föld egy munkásra Komáromban

A helyi ipari park egyik újonnan épülő üzemében történt a baleset csütörtökön kora délután Komáromban.

Az építkezés során egy három méter mély munkagödörben dolgozó munkásra omlott a gödör fala. A föld nem temette be teljesen. A helyszínen nem volt egyedül, társai azonnal elkezdték a bajbajutott mentését. A segélyhívást követően a komáromi hivatásos tűzoltók érkeztek a helyszínre. A mentés során kiszabadították a sérültet és hordágyon kiemelték.

A súlyos sérüléseket elszenvedett dolgozót mentőhelikopter szállította kórházba a baleset helyszínéről.

Címkék: baleset, föld, Komárom, munkás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld

Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban

A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.

2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld

A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség

A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.

2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld

Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást

Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.