Városlista
2026. február 26, csütörtök - Edina

Hírek

2011. Augusztus 23. 07:25, kedd | Belföld
Forrás: OrientPress

Nem változik az üzemanyagok ára

Nem változik az üzemanyagok ára

Változatlanok maradnak az üzemanyagárak ezen a héten a hazai töltőállomásokon - értesült piaci forrásokból a holtankoljak.hu. Így a benzin országos átlagos ára 378 forint marad, míg a gázolajé 366 forint.

A különböző töltőállomások árai között azonban továbbra is igen nagy különbségek tapasztalhatók. A benzin esetében több mint 35 forint az eltérés a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomás árai között, van még kút, ahol 399,90 forint egy liter benzin. Gázolajat kereken 40 forinttal vásárolhatunk olcsóbban a legalacsonyabb árú kútnál, a legdrágább töltőállomás árához képest. Bioetanolt 292 forintos átlagáron kapunk, az autógáz átlagos ára 207 forint. Idén eddig 17 forinttal nőtt a benzin, míg 15 forinttal a gázolaj ára. A legmagasabb benzin-átlagár 390, a legmagasabb dízel-átlagár pedig 377 forint volt ebben az évben.

OrientPress Hírügynökség

Címkék: üzemanyag

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld

Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.

2026. Február 25. 09:07, szerda | Belföld

Február 26-án indulhat újra a kőolajszállítás

2026. Február 25. 09:00, szerda | Belföld

A Medián szerint nyílik az olló a két nagy párt között

Jelentős előnyt mér a Tisza Pártnak a Fidesz–KDNP-vel szemben a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása – számolt be róla a HVG.

2026. Február 25. 07:15, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország nyitott a diverzifikációra