Hírek
2017. Szeptember 03. 10:24, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Negyven kiló marihuánát találtak a pénzügyőrök Röszkén
Negyven kilogramm marihuánát találtak a pénzügyőrök egy montenegrói férfi autójában a röszkei határátkelőhelyen, a sofőrt őrizetbe vették - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata az MTI-t.
A közlemény szerint az eset pénteken történt. A Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai a jármű bűnügyi szemléjekor az autó alváza és a környezetvédelmi tálca között elrejtve, 55 csomagban, 40 kilogramm kábítószer-gyanús növényi törmeléket, a gyorsteszt szerint marihuánát találtak.
A szállítmány hatóanyag-tartalma feltehetően meghaladja a különösen jelentős mennyiség alsó határát, feketepiaci értéke mintegy 80 millió forint.
A nyomozók a 21 éves montenegrói állampolgárt őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 16. 07:13, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: közel a megállapodás a Mol és a szerb NIS közötti tárgyalásokban
2026. Január 16. 07:08, péntek | Belföld
Takács Péter: a kormány 1160 mentőautót cserélt le az elmúlt években
A kormány 1160 ügyeleti és mentési feladatot ellátó mentőautót cserélt le az elmúlt években
2026. Január 16. 07:07, péntek | Belföld
Vasárnapig enyhül az időjárás, utána ismét hűlni fog a levegő
Enyhül az időjárás, sokfelé azonban ködre, helyenként minimális ónos esőre lehet számítani, vasárnap újra hidegebb lesz - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője csütörtöki közleményében.
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
