Hírek
2020. Április 03. 05:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Napsütéses, száraz idő lesz a hétvégén
Napsütéses, száraz idő lesz a hétvégén, és a hajnali hideg is mérséklődik - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.
Pénteken több órás napsütés várható. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 4 és plusz 1 fok között várható, de a fagyzugokban ennél több fokkal hidegebb is lehet. A legmagasabb hőmérséklet 13 és 17 fok között valószínű.
Szombaton napos idő várható, de az északi megyékben esetleg előfordulhat egy-egy futó zápor. A minimumhőmérséklet általában mínusz 3 és plusz 3, a maximumhőmérséklet 13 és 17 fok között valószínű.
Vasárnap is túlnyomóan derült, száraz idő lesz. A leghidegebb órákban mínusz 3 és plusz 4 fok között, napközben plusz 14 és 17 fok között alakul a hőmérséklet - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 09:00, hétfő | Belföld
Lehűléssel indul a hét, visszatérnek a hajnali fagyok is
A hét elején egy hidegfront hoz lehűlést, a hőmérséklet csúcsértéke kedden és szerdán már csak 15 Celsius-fok körül alakul, és ismét lehetnek hajnalban fagyok.
2026. Április 20. 08:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter az uniós pénzekről tárgyalt az Európai Bizottság vezetőivel
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök az utóbbi két napban magas szintű tárgyalásokat folytatott az Európai Bizottság vezetőivel Magyarországon - közölte a politikus az MTI-vel vasárnap.
2026. Április 20. 07:32, hétfő | Belföld
Ukrajna már ma helyreállítaná az olajszállítást
Ukrajna már hétfőn helyreállítaná az olajszállítást, a magyar kormány álláspontja változatlan: ha van olaj, van pénz - közölte Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap délután a Facebook-oldalán.
2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!
Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.
