Hírek
2021. December 13. 10:01, hétfő |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Melltartóban rejtegette a drogot

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Felderítő Osztályának információi alapján fogták el a győri rendőrök a kábítószerrel kereskedő nőt és társát.
Vámosszabadi határátkelőhelyen autózott Magyarország területére egy Mercedes személygépkocsival a 67 éves járművezető és 66 éves partnere december 11-én 12 óra 20 perckor, amikor a rendőrök a járművet megállították. A sofőr és a női utasának ruházatát, és a gépkocsit is átvizsgálták. A győri asszony melltartójából nejlontasakba csomagolt kábítószergyanús fehér por került elő, ezért őt és párját elfogták, majd a megyei rendőr-főkapitányságra előállították – közölte a rendőrség.
A kábítószer-kereskedelemmel kapcsolatba hozható személyek lakásaiban a nyomozók kutatást végeztek, ahonnan további kábítószergyanús anyagokat foglaltak le.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya K. Mihály és L. Margit győri lakosokat – őrizetbe vételük mellett – kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetése miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2022. Május 29. 12:02, vasárnap | Kék hírek
Egymás után három nőt is bántalmazott
Súlyos testi sértés miatt letartóztatták a férfit, aki egymás után három nőt bántalmazott.
2022. Május 29. 06:00, vasárnap | Kék hírek
Több kilogramm kábítószert találtak egy soroksári dílernél
A nyomozók Soroksáron fogtak el egy drogkereskedőt, aki a gyanú szerint a dél-pesti régiót látta el kábítószerrel; több kilógramm, 18 millió forint értékű drogot és két luxusjárművet is lefoglaltak
2022. Május 28. 17:07, szombat | Kék hírek
Hat év börtönre ítélték a csillebérci szexuális erőszak elkövetőjét
Első fokon hat év börtönbüntetésre ítélték a tavalyi, csillebérci szexuális erőszak elkövetőjét - közölte a Fővárosi Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.
2022. Május 28. 12:05, szombat | Kék hírek
Ötkilónyi heroint akart Magyarországra csempészni egy német férfi
Öt kilogramm heroint próbált Magyarországra csempészni egy német férfi, az ügyészség indítványozta letartóztatását - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Főügyészség szóvivője pénteken az MTI-t.