Hírek
2021. Szeptember 20. 18:08, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Megverte, majd meglopta az idős nőt
Az 51 éves férfi egy idős nőtől vette el a fülbevalóját; a salgótarjáni rendőrök elfogták, az ékszert lefoglalták.
Lopás vétség megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a Salgótarjáni Rendőrkapitányság egy 51 éves salgótarjáni lakos ellen – közölte a rendőrség.
A férfi szeptember 19-én 16 óra körül az idős sértettet lakásában - előzetes szóváltást követően - két kézzel a mellkasán meglökte, majd a falhoz szorította. Ennek következtében a nő füléből ismeretlen körülmények között mindkét fülbevaló a földre esett, amit a terhelt a sértett távozása után a földről felvett és eltulajdonított.
A rendőrök a férfit a bejelentést követően elfogták, a rendőrkapitányságra előállították, kihallgatták, az eltulajdonított ékszert lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 19. 09:00, csütörtök | Belföld
Operatív törzs: az előrejelzések szerint néhány napra visszatér a tél
2026. Február 19. 07:15, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: az Ukrajnába irányuló dízel üzemanyag kiszállítása leállításra került
Leállításra került Magyarországról a dízel üzemanyag szállítása Ukrajna felé, és mindaddig nem is indul újra, amíg Kijev nem állítja helyre a kőolajtranzitot a Barátság vezetéken hazánk irányába
2026. Február 18. 10:00, szerda | Belföld
Nagy Márton: a bankok túl drágák és túl sokan vannak
A bankok még mindig túl drágák és túl sokan vannak - írta Facebook-bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter kedden.
2026. Február 18. 06:35, szerda | Belföld
Két menet lesz a fővárosban március 15-én
Megszervezik a békemenetet, illetve a TISZA Párt is nagygyűlést tart a nemzeti ünnepen.
