Hírek
2022. Március 24. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Donka Ferenc
Megölte édesanyját egy kiskunhalasi férfi

Egy vita során szerda délelőtt megölte idős édesanyját egy férfi Kiskunhalason - tudatta a rendőrség a honlapján.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint egy 57 éves kiskunhalasi férfi összeveszett édesanyjával a közös lakásukban, majd a szóváltás közben megölte a 81 éves asszonyt.
A rendőrök - akiket egy szomszéd értesített a veszekedésről - az áldozatot a Kossuth utcai társasház lakásában találták meg, ahol elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 19. 07:52, szombat | Belföld
Hőség - Vasárnaptól csütörtök éjfélig a másodfokú hőségriasztást rendeltek el
Hétvégétől ismét tartós kánikulára kell számítani, ezért vasárnaptól csütörtök éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos.
2025. Július 19. 07:49, szombat | Belföld
Kósa Lajos bejelentette, hogy megvan a nemzet aranya
Megvan a nemzet aranytartaléka, a 94,7 tonnát biztonsággal őrzi Dél-Pesten a Magyar Nemzeti Bank
2025. Július 18. 07:48, péntek | Belföld
Lengyel külügyi szóvivő: a Marcin Romanowskinak nyújtott menedékjog miatt rendelték haza a budapesti nagykövetet
A budapesti lengyel nagykövetet Marcin Romanowski volt lengyel igazságügyi miniszterhelyettesnek Magyarországon nyújtott menedékjog miatt rendelték véglegesen haza
2025. Július 18. 07:46, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: kitiltottak három ukrán vezetőt Magyarországról
A kormány kitiltotta azt a három, a kényszerszorozásokért felelős ukrajnai tisztségviselőt Magyarország területéről, akiknek szankciós listára helyezését előző nap kezdeményezte az Európai Uniónál