Hírek
2022. Március 13. 07:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Megkéselte volt párját egy nő Dunaújvárosban
Mellkason szúrta volt párját egy nő Dunaújvárosban, a rendőrök néhány órán belül azonosították, majd a szombat reggeli órákban lakóhelyén elfogták a gyanúsítottat
- közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon. A tájékoztatás szerint a 23 éves férfit életveszélyes sérülésekkel vitte kórházba apja. Az ügyről a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórházból ügyeletes orvosa tett bejelentést a rendőrségen. Az orvos szerint a férfi esetében azonnali műtétre volt szükség. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság az ügy kapcsán életveszélyt okozó testi sértés elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást.
Az elfogott 27 éves feltételezett elkövető lakásán több vérgyanús szennyeződést és az elkövetés vélt eszközét is lefoglalták a rendőrök. A nőt a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányságra előállították, őrizetbe vették, kihallgatták és kezdeményezték a letartóztatását - tudatta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
