Városlista
2026. február 19, csütörtök - Zsuzsanna

Hírek

2015. Május 29. 07:13, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Megint emelkedett az üzemanyagok ára

Megint emelkedett az üzemanyagok ára

Emelte bruttó 6 forinttal a 95-ös benzin és 2 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt.

Az emeléssel a 95-ös benzin literenkénti átlagára 381-382 forintra, a gázolajé 382-383 forintra nőtt. A Mol legutóbb május 13-án változtatott az árakon, akkor a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát bruttó 2 forinttal csökkentette, a gázolaj ára nem változott.
A benzin literenkénti átlagára tavaly szeptember és 2015 január között mintegy 100 forinttal csökkent, az utóbbi három hónapban ugyanakkor fokozatosan 60 forinttal emelkedett.

A gázolaj literenkénti nagykereskedelmi ára február eleje óta csaknem 40 forinttal lett magasabb.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Az autósok 15-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.

Címkék: ár, üzemanyag, benzin, gázolaj

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 18. 10:00, szerda | Belföld

Nagy Márton: a bankok túl drágák és túl sokan vannak

A bankok még mindig túl drágák és túl sokan vannak - írta Facebook-bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter kedden.

2026. Február 18. 06:35, szerda | Belföld

Két menet lesz a fővárosban március 15-én

Megszervezik a békemenetet, illetve a TISZA Párt is nagygyűlést tart a nemzeti ünnepen.

2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld

MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok

Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.