Hírek
2021. Szeptember 10. 11:56, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt hat beteg, 323 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Hat beteg meghalt és újabb 323 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu pénteken,
kiemelve: eddig 5 834 961 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 541 598-an a második, 487 000-en pedig már a harmadik adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 814 732-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma 30 086-ra, a gyógyultaké 778 640-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 6006. Kórházban 220 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 30-an vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 2868-an vannak, a mintavételek száma 6 679 227.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 26. 10:00, kedd | Belföld
Mol: zavartalan a hazai kerozinellátás, biztosított a repülőterek működése
A magyarországi repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan - reagált a Mol a sajtóban megjelent légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekre hétfőn.
2026. Május 26. 07:34, kedd | Belföld
Kelenföldi mozdonytűz - Mávinform: megindult a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon
Megindulhatott a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon, miután elvontatták a korábban kigyulladt és fennakadásokat okozó mozdonyt - közölte a Mávinform hétfő este a honlapján.
2026. Május 26. 07:33, kedd | Belföld
Magyar Péter: egy-két héten belül benyújthatjuk a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -védelmi Hivatalról szóló törvényjavaslatot
2026. Május 25. 11:00, hétfő | Belföld
Ukrajnai háború - Orbán Anita: A Kijev elleni orosz támadás újabb borzalmas emlékeztető a háború áldozataira
Oroszország éjszakai, brutális támadása Kijev ellen újabb borzalmas emlékeztető arra, hogy milyen emberi áldozatokkal jár ez a háború - írta vasárnap Orbán Anita magyar külügyminiszter az X közösségi oldalán.
