Hírek
2022. Szeptember 05. 07:14, hétfő |
Belföld
Forrás: Police.hu
Meghalt egy motoros a 8-ason, miután egy szarvassal ütközött
Egy motoros vadat ütött el Városlőd külterületén, a férfi belehalt sérüléseibe.
2022. szeptember 4-én 21 óra körül egy 50 éves kerepesi lakos a 8-as számú főút 74. kilométerszelvényénél, Városlőd külterületén közlekedett motorkerékpárjával. Haladása során egy szarvas kifutott elé, és az ütközést már nem tudta elkerülni. A balesetben a férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
Fotó: Facebook - Deltahírek
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
