Városlista
2025. szeptember 19, péntek - Vilhelmina

Hírek

2021. Március 30. 12:44, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

Meghalt 274 beteg, 4609-cel nőtt a fertőzöttek száma

Meghalt 274 beteg, 4609-cel nőtt a fertőzöttek száma

Meghalt 274, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 4609 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu kedden,

kiemelve: "ezekben az órákban" haladhatja meg a kétmillió főt a beoltottak száma Magyarországon.

A kormányzati portálon azt írták: 645 733-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 20 435-re emelkedett, a gyógyultak száma 402 964.

Az aktív fertőzöttek száma 222 334-re nőtt. Kórházban 12 553 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 1529-en vannak lélegeztetőgépen.

A hatósági házi karanténban lévők és a mintavételek számát egyelőre nem frissítették, így még mindig a hétfői adatok szerepelnek a kormányzati honlapon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld

Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen

A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -

2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja

A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.

2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld

Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja

Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.