Hírek
2023. Március 16. 13:49, csütörtök |
Belföld
Forrás: Idokep.hu
Megérkezik az igazi tavaszi idő

Napról-napra erősödik a nappali felmelegedés, 20 fokot hoz a zsákjában Sándor, József, Benedek - írja az Időkép.
Hétvégéig még többfelé fagyosak lehetnek a reggelek, a leghidegebb péntek hajnalban lesz, ekkor szinte országszerte fagyni fog, a völgyekben -6, -8 fok is lehet.
A nappali felmelegedés viszont napról-napra erősödik, szombaton már elérjük a 10-16 fokot, vasárnap pedig sokfelé a 15 fokot is meghaladhatjuk, délnyugaton 18-19 fok is lehet.
Mindehhez sok napsütés fog társulni, amit inkább csak pénteken és vasárnap szűrhetnek nagyobb területen fátyolfelhők. Az esernyőket nyugodtan otthon hagyhatjuk, sehol sem fog esni. A szél már déli, délkeleti irányból fog fújni, több helyen élénk, északnyugaton erős lökések kísérhetik.
Hétfőn ugyan súrolhat bennünket egy gyenge hidegfront, de lényeges változást nem hoz. Kicsivel több felhőre, helyenként záporokra készülhetünk a hét első napján. A hajnal a legtöbb helyen már fagymentes lesz, napközben 13-18 fok ígérkezik.
Napról-napra erősödik a nappali felmelegedés, 20 fokot hoz a zsákjában Sándor, József, Benedek.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Március 31. 14:02, péntek | Belföld
Nagy Márton: félmillió ember hiányzik a munkaerőpiacról
A magyar munkaerőpiacon 500 ezer emberre van szükség, akiket lehetőleg Magyarországon kell megtalálni, utána jöhetnek csak a vendégmunkások - mondta Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter.
2023. Március 31. 14:01, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: nemcsak a kormány, a nemzet is a NATO mögött áll
Nemcsak a magyar kormány, hanem a teljes nemzet a NATO mögött áll, mert rendkívül fontos garanciája a biztonságunknak - jelentette ki a honvédelmi miniszter pénteken Székesfehérváron.
2023. Március 31. 13:59, péntek | Belföld
A harmadik európai színvonalú kerékpáros központ nyílik meg a Balatonnál
Újabb, európai színvonalú szolgáltatásokat kínáló kerékpáros központtal gyarapodik a Balaton térsége, a harmadikat szombaton adják át Keszthelyen.
2023. Március 31. 13:58, péntek | Belföld
Orbán Viktor a Vatikánba utazott
Orbán Viktor miniszterelnök pénteken Rómában lerótta kegyeletét Karl-Joseph Rauber bíboros-érsek, egykori budapesti apostoli nuncius ravatalánál - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.