Hírek
2017. Július 03. 14:12, hétfő |
Bulvár
Forrás: mti
Megdőlt a leghosszabb jégkorongmeccs Guinness-rekordja

Megdőlt a leghosszabb jégkorongmérkőzés Guinness-rekordja az egyesült államokbeli Buffalóban.
A nem mindennapi mérkőzés június 22-én kezdődött, a csúcsdöntés 10 nappal, 10 órával, 3 perccel és 21 másodperccel később következett be. Hétfőn reggel 7 óra után aztán a 20-20 kimerült játékos összeölelkezett, a szurkolók pedig üdvrivalgással fogadták a maratoni meccs hőseit, akik közölték, hogy még folytatják a találkozót. Ami az állást illeti, a kék csapat 1723-1695-re vezetett a fehérek ellen.
Az előző rekord a kanadai Edmontonban született 2015 februárjában, akkor a csapatok 250 órát, 3 percet és 20 másodpercet töltöttek a jégen.
A részben jótékony célú buffalói esemény résztvevői több mint egymillió dollárt gyűjtöttek össze a város rákbetegeket kezelő központjának.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 18. 08:03, kedd | Bulvár
Vatikáni közlemény: Ferenc pápa állapota további kórházi kezelést tesz szükségessé
Ferenc pápa egészségi állapota további kórházi kezelést tesz szükségessé
2025. Február 16. 08:56, vasárnap | Bulvár
Ferenc pápának szigorú pihenést írtak elő, nem tartja meg vasárnapi beszédét
Ferenc pápának szigorú pihenést írtak elő az orvosok a mielőbbi gyógyulás érdekében, ezért hagyományos vasárnapi beszédét sem tartja meg - közölte a Szentszék szombat este.
2025. Február 14. 07:31, péntek | Bulvár
Szájer József a köztévé műsorában szerepelt
A botrányos körülmények között a közélettől visszavonult politikus a németországi politikai helyzetet elemezte.
2025. Február 12. 07:49, szerda | Bulvár
Művészetek Völgye- A Franz Ferdinand lesz a sztárfellépő
A Franz Ferdinand lesz a zenei kínálat sztárfellépője idén a Művészetek Völgyében. A fesztivált július 18-tól 27-ig rendezik meg a Balaton-felvidéken, Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden - közölték a szervezők kedden az MTI