Hírek
2018. Augusztus 27. 12:57, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Mától változik a balatoni hajók, kompok menetrendje

Mától utóidényi menetrend szerint közlekednek a hajók és a kompok a Balatonon - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. (BAHART) internetes oldalán (www.balatonihajozas.hu).
A szeptember 9-éig tartó hajózási utóidényben kevesebb járat indul. A BAHART 13 kikötőből továbbra is indít sétahajó-járatokat, jár a vízitaxi és hétvégenként a gyorshajó is.
A komp rövidebb ideig közlekedik. Szeptember 30-ig Szántód felől 6.40 és 20.00 óra között, Tihany felől 7.00 és 20.20 között 40 percenként indulnak a járatok. A mentidő nyolc perc.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 19. 07:52, szombat | Belföld
Hőség - Vasárnaptól csütörtök éjfélig a másodfokú hőségriasztást rendeltek el
Hétvégétől ismét tartós kánikulára kell számítani, ezért vasárnaptól csütörtök éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos.
2025. Július 19. 07:49, szombat | Belföld
Kósa Lajos bejelentette, hogy megvan a nemzet aranya
Megvan a nemzet aranytartaléka, a 94,7 tonnát biztonsággal őrzi Dél-Pesten a Magyar Nemzeti Bank
2025. Július 18. 07:48, péntek | Belföld
Lengyel külügyi szóvivő: a Marcin Romanowskinak nyújtott menedékjog miatt rendelték haza a budapesti nagykövetet
A budapesti lengyel nagykövetet Marcin Romanowski volt lengyel igazságügyi miniszterhelyettesnek Magyarországon nyújtott menedékjog miatt rendelték véglegesen haza
2025. Július 18. 07:46, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: kitiltottak három ukrán vezetőt Magyarországról
A kormány kitiltotta azt a három, a kényszerszorozásokért felelős ukrajnai tisztségviselőt Magyarország területéről, akiknek szankciós listára helyezését előző nap kezdeményezte az Európai Uniónál