Városlista
2026. július 1, szerda - Annamária

Hírek

2017. Szeptember 03. 04:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Magyar vitorlás nyerte az Asso99 Európa-bajnokságot

Magyar vitorlás nyerte az Asso99 Európa-bajnokságot

Egy magyar vitorlás, a Peecasso nyerte az Asso99 hajóosztály Európa-bajnokságát a Garda-tavon.

A nem olimpiai hajóosztály hivatalos magyar honlapjának vasárnapi beszámolója szerint az utolsó versenynapon a komoly, 25 csomó feletti szél miatt a tervezett három futam helyett csak kettőt tudtak megtartani.

A zárónapi eredmények nem befolyásolták a Peecasso első helyezését, így a végig élen álló Nyári Zsolt, Petrányi Zoltán, Szaplonczay Péter, Sándor Zsolt, Farkas Bence, Brencsán Dávid alkotta magyar egység megnyerte a kontinensviadalt.

A Detre Szabolcs vezette Equilor az ötödik, Kovács János Balázs hajója, a Picabo pedig a kilencedik helyen zárt a 17 hajót felvonultató viadalon.

Fotó: illusztráció

Címkék: vitorlás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban

Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak

2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld

Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében

Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.

2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld

Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része

A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.