Hírek
2015. Október 24. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Magasfeszültségű távvezetéket szakított le egy kombájn a szatmári Zsarolyánnál
Magasfeszültségű távvezetéket szakított le egy kombájn a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Zsarolyán határában pénteken
- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel. A munkagép kezelője nem sérült meg, viszont két településen áramkimaradást okozott a baleset.
Az áramszünet Zsarolyán mellett Nagyszekerest érinti; várhatóan kétórás lesz az áramkimaradás a Fehérgyarmathoz közeli településeken. Az áramszolgáltató cég szakemberei már dolgoznak a megrongálódott távvezeték helyreállításán. A műszaki mentést a mátészalkai tűzoltók végzik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 15:00, csütörtök | Belföld
KSH: a GDP-arányos hiány 4,7 százalékos volt 2025-ben
2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld
A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt
Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.
2026. Április 02. 11:00, csütörtök | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: aláírták a Budapesti Kerékpáros Futárok Közlekedésbiztonsági Chartáját
2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld
A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány
A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is
