Városlista
2025. november 9, vasárnap - Tivadar

Hírek

2012. Augusztus 01. 13:17, szerda | Sport
Forrás: MTI Fotó: Kovács Anikó

London 2012 - Cseh elődöntős 200 m vegyesen, Verrasztó 35.

London 2012 - Cseh elődöntős 200 m vegyesen, Verrasztó 35.

Cseh László elődöntőbe jutott férfi 200 m vegyesen a londoni olimpia szerdai versenynapján, ugyanebben a számban Verrasztó Dávid a 35. helyen végzett.

Cseh a harmadik előfutamban úszott, s korábbi, balul sikerült londoni úszásaiból okulva - 400 m vegyesen és 200 m pillangón se jutott fináléba - végig nagy elánnal tempózott, fokozatosan erősítve viszonylag nagy előnnyel, egy testhosszal elsőként csapott a célba 1:57.20 perces idővel. Ennél jobbat a későbbi két nyolcasban sem ért el senki, így legjobb idővel került az esti elődöntőbe.
"A reggeli időponthoz képest nem volt rossz, sőt..., de mellen még kell javítanom" - mondta az MTI-nek Cseh. "Úgy érzem, hogy kezd visszajönni az önbizalmam..."
Verrasztó az ötödik, utolsó futamban szerepelt, s végig utolsóként tempózott, ennek eredményeként nagyon gyenge eredménnyel, 2:04.53 perccel ért célba, így a szám 36 indulója közül mindössze egyet előzött meg.

Címkék: Olimpia-London2012

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 09. 09:54, vasárnap | Sport

Férfi kézilabda NB I - A Veszprém egy góllal megnyerte a rangadót Szegeden

A címvédő Veszprém 32-31-re nyert a Szeged otthonában a férfi kézilabda NB I szombati rangadóján.

2025. November 08. 07:52, szombat | Sport

Kronome Ákos: Nyomni fogjuk, nem szeretnék elaludni az elején!

Villáminterjú Ákossal a hévégi raliverseny előtt.

2025. November 08. 07:50, szombat | Sport

Juhász Csaba: Szeretnénk egy-két jó szakaszt eredményt elérni

Beszélgetés Csabival a pilótával, a Zemplén Rally rajtceremóniája után, ami a Szerencsi Várban került megrendezésre.

2025. November 07. 07:31, péntek | Sport

Európa-liga - Keane: büszke vagyok a csapatra, mindenki megdolgozott a sikerért

A Ferencváros vezetőedzője büszke a játékosaira és szerinte minden egyes futballista hozzátette a magáét a bolgár Ludogorec 3-1-es legyőzéséhez az Európa-liga alapszakaszának csütörtök esti negyedik fordulós mérkőzésén.