Hírek
2011. Augusztus 20. 07:53, szombat |
Bulvár
Forrás: Story Online
Levetkőzött a szép színésznő

Leslie Mann legújabb filmjében végre teljesítette sok férfi álmát, és megmutatta keblét. Bár egy kis csalással.
A hollywoodi vígjátékok egyik alapszabálya, hogy legalább egy meztelen mellnek fel kell villannia. Eme ősi dramaturgiai törvénynek a Testcsere című film sem mond ellen, Leslie Mann pedig vállalta is a kivitelező feladatát. Ám még mielőtt a színésznő férfi rajongói telesírnák párnáikat örömükben, valamit el kell árulni a meztelenkedésről: az egész igazából egy jól sikerült, és drága számítógépes effektus. Vagyis a lassan negyvenéves, ámde még mindig rendkívül dögös Leslie-t csak a grafikusok vetkőztették le. Sőt, két kosármérettel fel is turbózták, hogy még látványosabb legyen a jelenetsor. Utána pedig áttekerték a szalagot Olivia Wilde egyik szcénájához, és pólóján szinte átütő mellbimbókat alkottak rá. De inkább egy normális forgatókönyvírót kellett volna a producereknek felfogadnia az utómunkára elköltött pénzből.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 07. 08:44, vasárnap | Bulvár
A legígéretesebb fiatal színésznek járó díjat nyerte el Velencében Enyedi Ildikó filmjének szereplője
A legígéretesebb fiatal, feltörekvő színésznek járó Marcello Mastroianni-díjat nyerte el a 82. Velencei Filmfesztiválon Enyedi Ildikó Csendes barát című filmjének szereplője, Luna Wedler svájci színésző.
2025. Szeptember 06. 09:10, szombat | Bulvár
Négy díjat nyert Velencében Enyedi Ildikó filmje, a Csendes barát
A világpremierje napján, pénteken egyből négy díjat Enyedi Ildikó filmje, a Nemzeti Filmintézet (NFI) támogatásával készült Csendes barát a 82. Velencei Filmfesztiválon - közölte a filmintézet pénteken az MTI-vel.
2025. Szeptember 04. 07:49, csütörtök | Bulvár
A HUNOR Magyar Űrhajós Program tiszteletére bocsátott ki bélyeget a Magyar Posta
A HUNOR Magyar Űrhajós Program tiszteletére bocsátott ki bélyeget a Magyar Posta szerdán Budapesten.