Hírek
2021. December 30. 18:13, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Letartóztattak egy férfit, aki szenteste megkéselte ismerősét
Letartóztatott a bíróság egy 35 éves férfit, aki mellkason szúrta ismerősét szenteste Sümegen - közölte a Veszprém Megyei Főügyészség csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták: a két férfi a sértett sümegi lakásán együtt italozott, majd este az ittas állapotban lévő elkövető minden indok nélkül egy 13 centiméter pengehosszúságú késsel mellkason szúrta vendéglátóját, aki ettől eszméletét vesztette.
A gyanúsított ezután elment a lakásból, a sértett pedig csak több óra múlva tudta értesíteni egy hozzátartozóját a történtekről. A megkéselt férfit a mentők kórházba szállították, ahol a mellüreget is megnyitó szúrás okozta életveszélyt többórás műtéttel tudták elhárítani.
Az őrizetbe vett elkövető ellen életveszélyt okozó testi sértés miatt indult eljárás, az ügyészség indítványára pedig a Veszprémi Járásbíróság egy hónapra elrendelte a letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
