Városlista
2026. május 8, péntek - Mihály

Hírek

2012. Január 26. 12:44, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI

Lefagyott utak okoznak gondot

Lefagyott utak okoznak gondot

Lefagyott utak nehezítik a közlekedést a ceglédi térségben, ezért a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság fokozott óvatosságra kéri az arrafelé autózókat.

A lefagyott burkolat okozta azt a balesetet is, amely a reggeli órákban Cegléd és Törtel között történt. Egy személyautó csúszott meg az egyik kanyarban, majd áttérve a szemközti sávba ütközött egy másik kocsival. A megpördült jármű vezetője – akit a tűzoltók vágtak ki autójából – könnyű sérüléseket szenvedett. A helyszínelés miatti útzárat azóta feloldották; a további balesetek elkerülése érdekében a rendőrség a szokásosnál lassabb haladásra kéri a Cegléd környékén közlekedőket.

Címkék: fagyás, közlekedés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 08. 11:00, péntek | Kék hírek

24.hu: iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél

Házkutatást tartottak és iratokat foglaltak le az ügyészség nyomozói az Állami Számvevőszék (ÁSZ) épületében a Magyar Nemzeti Bankot (MNB) érintő eljárással összefüggésben csütörtökön

2026. Május 03. 14:00, vasárnap | Kék hírek

Letartóztatták a 24.hu főszerkesztőjét megtámadó férfit

2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek

Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót

Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.

2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek

Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét

Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.