Hírek
2011. Július 14. 07:49, csütörtök |
Bulvár
Forrás: Story Online
Üldözi a rendőrség Fábryt

Ittas vezetés gyanúja miatt vizsgálódik a rendőrség Fábry Sándornál, aki nemrég vállalta, hogy piásan ült autóba - írja az egyik napilap.
A showman még május végén Müller Péter egyik beszélgetős műsorában poharazgatott - állítólag csak a házigazda kedvéért - ám ezt követően volán mögé ült a nagyszájú Showderes. Balszerencséjére nemcsak híre ment az esetnek, de még fotók is készültek arról, ahogy a helyszínről autójával hajt el Fábry Sándor. A rendőrség így azonnal rászállt Fábryra, akinek ügyét a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság vizsgálja jelenleg. Az aznap készült képek alapján azonban nehéz lesz bizonyítani, hogy pontosan mennyi alkoholt is fogyasztott a népszerű tévés, hiszen Fábry szerint mindössze pár kortyról volt szó, ám a felvétel végére az egész üveg bor elfogyott. Ezáltal az ügy kivizsgálása is elhúzódhat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 06. 07:26, péntek | Bulvár
Ruszin-Szendi Romulusz elmondta a Szlava Ukrajini kifejezést
2025. Június 05. 07:59, csütörtök | Bulvár
Semmelweis-szobrot avattak Európa legrégebbi gyermekvédő központjában, Firenzében
2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár
Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra
A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -
2025. Június 04. 07:11, szerda | Bulvár
Szagmentes újrahasznosított műanyagokat fejlesztett ki a Mol
Egyéves kutatómunkával olyan szagmentes újrahasznosított műanyagot fejlesztett ki a Mol, amit a piaci igényeknek megfelelően az autók belső alkatrészeinek keverékeihez és csomagolóanyagok gyártásához is lehet használni.